IONIZOVANÁ VODA - ZDRAVIE  NA  DOSAH  RUKYIONIZÁTORY VODY


Úvod

Čítanie o vode

Ionizátory vody

Objednávka

Zaujímavé odkazy

Časté otázky

Certifikát PTV

Certifikát Aquator

Kontakt

Napíšte nám...FB

2013
OBJEDNAŤ - Ionizátor vody PTV KL
Ionizátor vody:  PTV - KL
na výrobu ionizovanej a striebornej vody - 1,4 litra

V Európe nie je podobné zariadenie. Vyrobíte ním ionizovanú zásaditú a kyslú vodu. Zariadenie s dodatočnou funkciou vyrába aj striebornú vodu. (Model PTV-KL) Ovláda sa pomocou 4 tlačidel: nastavenia času, start a stop. Postačuje si zvoliť dobu ionizácie a stlačiť tlačidlo START. Po ukončení činnosti vydá zariadenie zvukový signál a vypne sa. Pomocou zariadenia je možné vyrobiť 0,8 litra alkalickej (zásaditej) a 0,7 litra acidickej (kyslej) ionizovanej vody. Na výrobu 1,5 litra striebornej vody postačuje iba niekoľko sekúnd.  Hmotnosť striebornej elektródy  9,7g. Rýdzosť striebra  999/1000.
Zariadenie je patentované a certifikované v EU.
OBJEDNAŤ -  ionizátor vody aQuator Silver
Ionizátor vody:  aQuator Silver
na výrobu ionizovanej a striebornej vody - 3 litre

V ionizátore vody novej generácie aQuator Silver, sa v rovnakom čase vyrába ionizovaná zásaditá aj kyslá voda. Dodatočná funkcia umožňuje výrobu striebornej vody (iba model Silver). Objem zariadenia je 3 litre. V oddelených nádobách vyrobíte 2,7 litra ionizovanej alkalickej (zásaditej) vody a 0,3 litra acidickej (kyslej) vody.
Zriadenie sa ovláda nastavením požadovaného pH pomocou ovládacieho panelu na veku. Po ukončení ioinoizácie stačí otvoriť nádobu  a ionizovanú vodu uskladniť vo vhodných nádobách, alebo rovno použiť.
Hmotnosť striebornej elektródy  9,7g.  Rýdzosť striebra  999/1000.
Zariadenie je patentované a certifikované v EU.
OBJEDNAŤ - pH meter AD14

pH, ORP a teplomer AD14

pH/ORP/teplota tester sa používa na meranie parametrov ionizovanej vody.  Presné údaje a paremetre ionizovanej vody sú veľmi dôležité pri liečbe konkrétnych ochorení. Meranie parametrov ionizovanej vody záujemcom o prístroj odprezentujeme.
Prístroj pracuje s presnosťou +/- 0,01 pH , +/- 2mV a +/- 0,5 st. C. Umožňuje využitie aj pri akvaristike, záhradných jazierkach, bazénoch, záhradkárstve a pod. 

Je dôležité presne vedieť akú kvalitnú ionizovanú vodu vyrábate. Ionizovaná voda sa dá vyrábať s parametrami „šitými na mieru“, podľa požiadaviek a potrieb. Všetky informácie Vám poskytneme v rámci hodinového školenia pri kúpe ionizátora vody a testeru AD14.

Technický opis prísroja:
-2.0 do 16 pH, -1000 do 1000 mV, -5.0 do 60.0 °C. Rozlíšenie: 0.01 pH, 1 mV a 0.1°C. Presnosť: +/- 0.01 pH, +/- 2 mV a +/- 0.5°C. LCD 2-riadkový displej, automatická kalibrácia, funkcia Hold, automatická teplotná kompenzácia. 

AlkaStream AOK-909 Ionizátor vody:  AlkaStream AOK-909
8-stupňový prietokový filter s ionizáciou vody (úprava pH/ORP) pomocou minerálov. Výmena filtačnej vložky je po prietoku 5 000 litrov vody.

Prichádzame na slovenský trh s novinkou, ktorá je po celom svete známa pod názvom AlkaStream. Ide o vodný filter , ktorý je svojimi vlastnosťami jedinečný svojho druhu. Jeho pokročilý 8-stupňový filtračný systém premení vašu bežnú vodu na oceán antioxidantov a pomôže Vám prirodzenou cestou vylúčiť z tela škodliviny, optimalizovať schopnosť regulácie telesnej hmotnosti, spomaliť starnutie buniek a pomôže v boji proti chorobám.